Ana sayfa Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım, günümüz İnternet kullanıcı sayısı için gerçekten olmazsa olmaz dediğimiz bir hizmet diyebiliriz. 1996 1997 yıllarında fazla önem görmese de bu hizmet alanı 1999 2000 yılların başında firmalar tarafından kabul görmüş ve her firmanın web sitesinin olması gerektiğini benimsemiş bir kitle oluştu. Bu duruma devlet desteği de gelince daha anlaşılır bir hal aldı tabi ki.

Artık web sitesi firmaların değil kişilerinde önemsediği, bireysel olarak web sitesi sahibi olmak isteyen bir çok kişi var, bir çoğu ticaret amaçlı olsa da belirli bir kesim var ki sadece düşüncelerini ve kendini olduğu gibi kendini insanlara yansıtabilmek adına web sitesine ihtiyaç duymaktadır. Genel olarak sosyal medya kullanıcısı kadar olmasa bile bireysel anlamda web sitesi olan bir çok kişi vardır.

Peki Narman.net olarak biz bu alanda sizlere neler kazandırıyoruz, öncelikle sitenizin grafik ve yazılımsal olarak tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz, bunun yanı sıra Google, Yandex vb. Arama motorlarında web sitenizle ilişkin aramalarda birinci sayfaya çıkmanız için danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Tüm bu hizmetlerin karşılığı aşağıda yer aldığı gibidir.

  1. alan adı: com, net, org 80 tl civarında.
  2. hosting: sınırsız trafik + 10 gb alan + 10 adet email + sınırsız alt alan adı 100 tl civarında.
  3. seo: site içi seo çalışması ve danışmanlık hizmeti ücretsiz.
  4. yazılım: profesyonel sizin istekleriniz doğrultusunda yazılım ve grafik tasarım (bilgisayar, tablet ve mobil uyumlu) 200 tl civarında.
  5. sosyal ağ: sosyal medya İnternet’te en çok kullanılan mecra olmasından kaynaklı facebook, twitter, youtube vb. sosyal medya sayfalarınızın tasarımları ücretsiz.

Toplamda size bir web sitesinin maliyeti 380 tl biz size web sitesini 500 tl gibi bir ücrete tasarlıyoruz, 7 / 24 canlı destek alabilirsiniz her türlü değişiklik veya düzenleme için ek bir ücret talep etmiyoruz.