Ana sayfa Seo & Sem

Seo & Sem

Bildiği üzere Dünya’da ve ülkemizde İnternet üzerinden ulaşım aracı olarak kullandığımız bir kaç web sitesi var, bunlar arasında en çok tercih edilen siteler arama motorlarıdır, hatta ortalama %80 oranında arama motorları diyebiliriz. Diğer %20lik kısımı sosyal medya siteleri oluşturmaktadır.  Türkiye de en çok tercih edilen iki arama motoru mevcuttur. Bunların başında Google gelir ikinci sırada ise Yandex yer almaktadır. Google aslında büyük bir kitlenin kullandığı arama motorudur.

Peki web sitenizi bu kadar yoğun kullanılan bir arama motorunun arama sonuçlarında birinci sayfada yer alabilir. İşte tamda Seo dediğimiz hizmet karşınıza çıkıyor. Seo bir çok kişinin bildiği üzere web sitesini arama motorlarının algoritmalarına yönelik en doğru şekilde ve en iyi şekilde optimize edilmesidir. Bunu kısaca özetleyecek olursak artık o kadar web sitesi mevcut ki İnternet dünyasında arama motorları her şeyden önce özgünlük istemektedir. Seo da birinci ana kuralımız yazılımsal, grafik tasarımı ve içerik bakımından özgün olmak.

Ve diğer önemli unsurlara bir göz atalım bir web sitesinin seo işlemleri;

  • Özgünlük
  • Reklam
  • Sağlıklı sitelerden referanslar
  • Gündemi takip edip gerekli güncellemeleri sağlamak
  • Yenilikçi bir web sitesi olduğunuzu ortaya koymak
  • Sosyal medya ilişkin bir web sitesi olmak

Tüm bunları yaptığınız zaman dilediğiniz yerde eminin olun ki yerinizi alırsınız, tabi bu ana başlıkları açmak gerekli özgünlük, reklam, referans, güncelleme, yenilikçi olmak ve sosyal medya. Tüm bu ana kategorilerin en az 3 5 alt kategorisi de bulunmaktadır.

İşte size Narman.net olarak bu konuda yardımcı oluyoruz, bilgi açısından hiç bir ücret talep etmeden bizden yardım alabilirsiniz, ama unutmayın ki icraata geçmek bu çalışmaları doğru şekilde hazırlamak sunmak inanın öğrenmek kadar kolay olmayacaktır. Sizinde bu konu hakkında yardıma ihtiyacınız varsa bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Google istediğini arama sonuçlarında 1. sayfada sizde yerinizi alabilirsiniz.