Ana sayfa Teknoloji Muhteşem Osmanlı Oyunu

Muhteşem Osmanlı Oyunu

291
0

Makalemize başlamadan önce, oyun hakkındaki tüm taktikleri yorum bölümünden öğrenebilirsiniz, oyunun her taktiğini lonca kahraman, hükümdar krallık ve etkinlikler hakkındaki taktikleri sizler altta yorum bölümünde paylaşacağız.

Oyun Taktikleri

Ooyun Çin firması olan OneMT tarafından tasarlanmış bir online oyundur. Oyun tam bir strateji oyunudur, Kahramanlar ve karakterlerin hemen hemen hepsi Osmanlı dönemine ait karakterler içermektedir. Bu Oyunu ilk oynayanlar ama o kadar çok işlem içermesinden dolayı çok çok zorlanmaktadır. Bunun için bir bölüm açmayı düşündük.

Genelde oyun içerisinde haber ve bilgi paylaşımı yapılan bir bölüm olmasına rağmen kimse bu oyun içinde gerçekten işe yarar taktikler vermemektedir. Çünkü her Lonca her hükümdar birer rakiptir, bu yüzden bu konu altında oyunda tecrübesi olan arkadaşların Muhteşem Osmanlı oyununun taktiklerini bizlerle paylaşırsa seviniriz. Siz bir kaç taktik sunuyoruz, bildiğimiz kadarıyla basit taktikler oyuna başlarken yapmanız gerekenler oyun içinde strateji diyelim daha doğrusu.

Oyuna Başlarken

Öncelikle oyuna başlar başlamaz herkesin yaptığı büyük bir yanlış oyunun size vermiş olduğu veya parayla aldığınız VIP paketlerinden gelen hızlandırmaları oyunun başında kesinlikle kullanmayın, 1 dakika bile inanın oyunun etkinlik döneminde çok önemli. Genelde bu işi çok iyi bilenler bile bu hızlandırmaları bazı işlemlerin daha hızlı olabilmesi adına sabırlı olmayıp kullanmaktadır. Bu oyun strateji oyunu olduğunu unutuyorsunuz sabır çok önemli.

Oyuna başlarken zevk almak istiyorsanız öncelikle bütçenize göre en alt bütçe için konuşuyorum VIP4 ortalama 120 tl civarı kadar bir şey olacak paketlerde VIP4 ile başlamanızı tavsiye ederim. VIP olduktan sonra altın dahil olmak üzere hiç bir şeyi hızlı olabilmesi için kullanmayın VIPler için verilen paketler var altınla alabiliyorsunuz onları alın tabi. haricinde kullanmayın.

En iyi hükümdar etkinliğinden önce size oyun bir kaç etkinlik sunacaktır bunlar oyunun para kazanmak adına yaptığı şeyler bu oyunlara gelmeyin. En iyi hükümdar etkinliğine kadar hiç bir şey harcamayın kesinlikle böylelikle En iyi hükümdar etkinliğinde elinizde büyük bir koz olacaktır böylece etkinlikte belirli bir seviyeye geleceksiniz oradaki hediyeler önceki etkinliklerden alacağınız hediyelerden daha önemli bunu göreceksiniz.

Normal bir VIP4 kullanıcı söylediklerimizin aksini yaptığında gücü atıyorum 1.5 milyon olurken En iyi hükümdar etkinliği sonunda sizin 2.5 milyon gücünüz rahatlıkla olabilir. Diğer taktikleri yorum bölümünden herkesin paylaşıp yazmasını rica ediyorum, zaman zaman bende oyunda oynadıkça buradan yorum bölümünden sizlere en iyi taktikleri sunacağım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here