Ana sayfa Spor Beşiktaş Denizlispor maçı

Beşiktaş Denizlispor maçı

71
0

Süper Lig 2020-2021 sezonu 27. haftası Beşiktaş – Denizlispor maçı 26.02.2021 19:00 Vodafone arenada başlayacak. Beşiktaş geçen haftayı bay geçen takımdı rakiplerinden Fenerbahçe puan kaybetmiş ve Galatasaray zorlu deplasman maçından 3 puan almışken bu maçı kaybetmesi kırılma noktası olabilir Beşiktaş için.

Maçın detaylarına inecek olursak Denizlispor düşma hattın da yer alıyor ligin ikinci yarında ilk yarısına nazaran aynı performansı sergileyen Denizlispor’un Beşiktaş karşısında pek bir şansı görünmüyor.

Maç skorsuna gelecek olursak benim tahminime göre Defansif olarak bazı açıkları olsada Beşiktaş’ın Denizlispor bir kaç gol fırsatından birini gol yapabilir diye düşünüyorum. Denizlispor’un kalesi oldukça bol bozisyonlu geçecek gibi duruyor Denizlispor karşısında Beşiktaş’tan 4 gol bekliyorum skor olarak Beşiktaş 4 – Denizlispor 1 olarak düşünüyorum.

Beşiktaşın rahat kazanacağı bir maç olacaktır. Sergen Yalçın zirveden ayrılmayı bu maçta özellikle düşünmüyor kesinlikle. Çünkü gerçekten bu maç kırılma maçı olabilir morel olarak futbolcuların motivesini yukarıda tutması açından en kolay maçlardan birisi bu maçta kaybedilecek bir puan takımı fazlasıyla etkileyebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here