Ana sayfa Kurumsal Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

359
7

Nakliyat sektörü 1980 dönemin de büyük şehirlerin dışında aslında pekte rağbet gören bir sektör değildi. Göç oranı düşüktü ve göçen bir çok aile zaten bir kaç parça eşyasını alıp Doğu, Güneydoğu, Karadeniz veya Anadolu’dan göçmekte olup genel olarak maddi imkansızların sebebiyle gelip belirli bir süre sonrasında geri dönerdi.

1990 yılına geldiğimiz de bir sektör oluştu Türkiye’de nakliyat nakliye dışında ticari kuruluşları ilgilendiren bu sektör bireysel bir kavramla yeni bir sektöre adım attı evden eve nakliyat.

Her şeyden önce belirtmek isteriz ki, çalışacağınız firmayı seçtiğiniz de tüm detayları göz önünde bulundurun ve çok iyi bir araştırma yapın, özellikle bazı web siteleri var bu sektörler için iş imkanı sağlayan bir çoğunu biliyorsunuz bu sitelerden uzak durmanız gerekmektedir. Bu tarz sitelerde şirket olmayan bir çok kişi ücret karşılığı evden eve nakliyat firmasıymış gibi gösteriliyor. Bu tür siteler sadece aldıkları ücreti tanırlar sizin sağlam bir firmayla çalışıyor olup olmadığınız çokta önemli değildir.

Günümüz Türkiye’sin de evden eve nakliyat

Günümüz de lojistik veya kurumsal anlamda firmalara hizmet sağlayan nakliyat firmaları bu sektörün içine pek fazla dahil olmadılar. Dahil olan firmalar var mı elbette, küçük lojistik şirketleri hala alt ticari kol olarak evden eve nakliyat alanında hizmet sağlamaktadır.

Ama genel olarak sektör de sadece bu alanda hizmet sağlayan firmaları görebilirsiniz. Evden eve nakliyat işi belirli bir düzen ve devlet kontrolü çerçevesinde henüz olmasa da bakıldığında doğru firmaları tespit ettiğiniz zaman, doğru şirketlerle çalıştığınız zaman evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında en iyi şekilde müşteri memnuniyetini görebilirsiniz.

Evden eve nakliyat firmaları hangi hizmetleri sağlar?

Öncelikle tabi ki eviniz deki eşyaların taşınmasını, bu eşyaların en iyi şekilde ambalajlayarak, profesyonel şekilde hiç bir hasar görmeden bir yerden bir yere taşınma işlemini gerçekleştirirler. Bazı firmalar depolama gibi hizmetleriyle de müşterilerinin ihtiyaçlarını giderebiliyorlar.

Bunun dışında gelişen Türkiye’de eskisi gibi 1 veya 2 katlı bilmediniz 3 katlı evlerden çok daha büyük rezidans, çok katlı apartmanların oluşumu ile beraber evden eve nakliyat sektöründe de teknolojik atılımlara sebep olmuştur. Bu teknolojik atılımların başında asansörlü nakliyat gelmektedir.

Asansörlü evden eve nakliyat nedir?

Asansörlü evden eve nakliyat taşınması gereken eşyaların yüksek rezidans veya apartmanlara zarar görmeden ve kolaylıkla çıkarılmasını sağlayan teknolojik bir sistemdir. Evden eve nakliyat alanında kullanılan asansör yük asansörü olarak adlandırılmaktadır.

PAYLAŞ

7 Yorumlar

  1. Güzel bir açıklama yapmışsınız, özellikle armt gibi bir çok web sitesinde dolandırıcı ve işini doğru düzgün yapmayan nakliyecilerle dolu, bu duruma devletin el atması lazım aslında. Bu tarz web siteleri hizmet verdiğini sanıyor ama alakası bile yok, web sitesi aldığı reklam ücretine bakıyor sadece firma iyi mi kötü mü yada işi yapan kişi hizmeti sunan kişinin belgesi var mı yok mu, bu kişi hakkında şikayet olduğunda bir daha malum sitelerde reklam çıkıp iş alabiliyor mu alamıyor mu bunu ne denetliyor nede umursuyorlar. Bu olanlardan dolayı ülkede bir çok kişi mağdur sadece nakliyat sektöründe değil diğer sektörlerde de bu durum söz konusu

    • Kesinlikle haklısınız bizde bu mağduriyetleri gördüğümüzden dolayı bu makalemizi yazdık, şikayet var diye bir web sitesi var oraya şikayette bulunuyorlar insanlar ama maalesef kimse orayı da pek önemsemiyor

  2. Evden eve nakliyat hizmeti aldım rizeden İstanbula taşındık görev icabı atamam çıktı bende internrt üzerinden nakliyatcıların oldugu bir sitede birini buldum ne fiyatta doğrular. Ne işlerindr doğrular rezillik diz boyu onca rezilliği çektik eşyalar doğru düzgün ambalajlanmamış hasar gören eşyalar oldu mesaj attım kimse doğru düzgün dönmedi. Paramızla rezil olduğumuzla kaldıl işte. En sağlıklısı araştırıp doğru firmlardan hizmet almak kaliteli firmalar kendi siteleri var keşke o sitelerden birine denk gelseydik. Kısmet

  3. Bir nakliyat firması olarak bu durumdan bizlerde şikayetçiyiz yorumları okudum da gerçekten bu tarz sitelerde yer alan firmalar ve nakliye işi yapan kişiler ne hizmeti doğru düzgün veriyor nede ücrette doğruluk var. bir çok müşterimiz bize geldiğinde ücret sonradan değişip değişmediğini soruyor ekstra bir ücret çıkarmazsınız değil mi diyorlar şaşırıyoruz böyle bir şey mümkün olamaz. Tüm giderler dahilinde müşteriye net bir ücret söylenir pazarlık payı elbette vardı sonrasında anlaşılan ücrette her hangi bir değişiklik söz konusu değildir. Her hangi bir aksaklık durumunda şayet müşterimizin eşyalarında hasar gibi durumlarda zaten sigorta araya giriyor, evden eve nakliyat hizmeti alacak insanlara söylemek istediğim öncelikle firmayı araştırın internet üzerinden şikayet var sitesini kontrol edin bu firma hakkında veya o kişiler hakkında şikayet var mı yok mu. Ne bizler mağdur olalım ne bu sektörden hizmet alan müşteriler

    • %100 haklısınız, bizde bu konuya değinmek istedik, keşke her firma sizin gibi olsa ama maalesef insanlar kolay para nasıl kazanırız onun peşine düşmüşler. Bu ülkenin kültürüne örfüne uymayan hareketler bunlar inşallah düzelecektir

  4. Hükümdaroğlu evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır, firmamız 6 şubesi ile Türkiye’nin her yerine hizmet sağlamaktadır. Şehirler arası ve şehir içi Kocaeli İstanbul da evden eve nakliyat veya ofisten ofise taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Firmamız vergisini veren, tüm belgelere sahip güler yüzlü personeliyle 1988 yılından bu yana sizlere hizmet vermekten onur duyar.

  5. Rusyada bu sektörün içindeyiz biz ukraynada şubemiz var birtanede nakliye sektöründe Türkiye avrupaya göre ve buralara göre inanın çok çok daha iyi işler çıkarıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here