Ana sayfa Kurumsal Erzurum Web Tasarım

Erzurum Web Tasarım

286
0

Erzurum doğu Anadolu bölgemizin merkezinde yer alan en büyük illerimizden biridir. Büyük şehir unvanına sahip bir şehirdir. Türkiye’nin en çok öğrenci kapasitesine sahip üniversitede Atatürk Üniversitesi olarak bilinir.

Bu kadar gelişmiş bir şehirde web tasarımı alanında veya bilişim sektörleri alanında hizmet sağlayan nadir firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların bir çoğu İstanbul ofislerinden yönetilmekte olup Erzurum ve Erzurum’dan Türkiye’ye genel anlamda yazılım hizmeti sağlayan bir firma yoktur.

Web tasarımı global dünyanın vazgeçilmezi haline gelmekte olmasına rağmen büyük bir potansiyele sahip Erzurum’da neden hala bu alanda bir yatırım sözü konusu olmuyor kısaca açıklayalım. Bireysel anlamda bir çok kişi İnternet hizmetleri sağlasa da genel olarak gerçek bir yazılım firması olmamasının en büyük nedenlerinden birisi Dünya globalleşmesine rağmen Erzurum’un Türkiye içerisinde henüz globalleşmemiş olmasından kaynaklıdır.

Bir çoğunuz hava koşulları, eğitim eksikliği ve teknoloji anlamında bir yatırımın olmamasını bahane edebilir ama bakıldığında Erzurum ve çevresinde 100 binlerle ifade edilecek firma ve kuruluş bulunmaktadır. Bu firma ve kuruluşların web tasarımı, seo çalışmalarını, bilişim hizmetlerini, teknoloji hizmetlerini ve bilgisayar işlerini genellikle Batıda yer alan büyük şehirlere kaydırmasından kaynaklı bu bölgede böyle bir potansiyel ortaya çıkmamıştır.

Artık bu gidişata bir dur demenin vakti gelmedi mi sizce, sadece Erzurum değil doğuda güneydoğuda Karadeniz de batıda ve güneyde olduğu gibi teknolojiyi kendi içerisinde pazarlaması hem o bölgenin kalkınmasına hemde istihdam sağlanmasına sebep olacaktır.

Woom Tech olarak bu görevi üstleniyoruz ve web tasarım alanında başta Erzurum olmak üzere doğuda güneydoğuda ve Karadeniz de tüm şehirlerimize en iyi hizmeti götürmeye karar verdik. Uygun, kaliteli ve profesyonel hizmet için sizinle çalışmayı hedefliyoruz, sizde bize bu anlamda destek olmak istiyorsanız ihtiyaç duyduğunuz İnternet hizmetlerini karşılamamıza izin verin yeterli olacaktır.

Hizmetlerimiz ve daha fazla bilgi sahibi olmak için bilişim sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here