Ana sayfa Kurumsal Adana Web Tasarım

Adana Web Tasarım

235
0

Web tasarım hizmetleri sunan bir firmayız, firmamız her türlü kurumsal web sitesi tasarımı yapmaktadır. Adana’da ki firmalarımız için web tasarım alanında hangi hizmetleri sunuyoruz bir bakalım ne dersiniz?

Yazılım hizmetlerimiz

Yazılım alanında sizin istekleriniz doğrultusunda sitenin grafik tasarımı dahil olmakla beraber tüm yazılımsal işlemlerini hazırlıyoruz. Bu yazılımlar html, php dilleriyle yazılan dinamik web sitesi yazılımlarıdır.

İstediğiniz her kategoriye yönelik yazılımlar hazırlıyoruz, kurumsal tanıtım amaçlı web siteleri, eticaret web siteleri, özel kişisel web siteleri ve bir çok kategoride web sitesi yazılımları hazırlamaktayız.

Seo danışmanlığı hizmetlerimiz

Adana Türkiye’nin ticaret ve sanayi anlamında popüler bir şehri olmaktadır. Adana için seo bu sebepten dolayı çok çok önemlidir, çünkü web sitenize seo çalışması yapmazsanız İnternet üzerinden inanın sadece siz ve sizi tanıyanların dışında sizin ne iş yaptığınızı kimse bilmeyecektir. Seo sizi İnternet dünyasında yaptığınız işi veya web sitenizin içeriğini tüm dünyaya duyurmanıza yardımcı olacak bir hizmettir.

Bu hizmetimiz iki ana bölümden oluşmaktadır. Birinci ana bölüm; web sitesi içinde yaptığımız seo analizi ve uyumluluk projesidir. İkinci ana bölümümüz ise web siteniz için dışarıda sağladığımız seo çalışmalarının tamamıdır.

Web Site İçi Seo Çalışması

Web sitenizi arama motorlarına en uygun hale ve özgün hale getirmek kısaca site içi seo çalışmasıdır. Sitenizi yazılımsal ve görsel anlamda tüm arama motorlarının kriterlerine uygun hale getiriyoruz. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

Web Site Dış Seo Çalışması

Bu çalışma genel olarak bir çok kategoriden oluşmaktadır, bu kategorileri ele alacak olursak; tanıtım yazıları, backlink, reklam, sosyal medya paylaşımları olarak 4 ana kategoriden oluşmaktadır. Bu çalışmanın amacı mevcut web sitenizin anahtar kelimelerinde arama motorlarında birinci sayfada veya birinci sırada yer almasını sağlamaktır. Bu hizmetimiz ücretli olmakla beraber belirli bir ücreti yoktur. Ücretlendirme sizin anahtar kelimelerinize göre hesaplanır.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Tüm bu bahsettiğimiz bilişim ve İnternet hizmetlerinden faydalanmak ve bu alanda hizmeti bizden sağlamak için bizimle irtibata geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bir tıkla bize ulaşmanız mümkündür. Woom Tech Bilişim Hizmetleri sizin için en iyisini ortaya koyacaktır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here